… KOLEKCE … Jak se lépe zorientovat v nabídce Svatebních podvazků Bride?

05.06.2021

Všechny podvazky z nabídky Bride projdou mýma rukama od A do Z, všechny jsou krajkové, sestavovány do oblíbených designů...Jak se v tom kompletně neztratit?

Některým z vás snad pomohlo pár mých prvních rad Jak správně vybrat, hned co jsem spustila web. Jsou to spíš univerzální doporučení, a možná proto se dost často stává, že otevřete mé stránky a tápete, možností je hodně (i když jsem od sezony 2019 zúžila výběr jen ty nejprodávanější) a vy zkrátka nevíte.

Zkusím Vám to dnes malinko zjednodušit :)

První a zcela zásadní je výběr kolekce. Mám jich pro vás aktuálně připravených 5 a můj záměr je vás tímhle nasměrovat do kategorie, ve které si vyberete. Jaké jsou pak rozdíly v jednotlivých designech si řekněme jindy. Takže kolekce:

WHITE COLLECTION

Klasická bílá a úplně první kolekce, kterou jsem vypustila do světa. Všechno začal design Amelie, ten za tu mou podvazkovou vášeň může. Je pro všechny nastávající nevěsty, které se rozhodly pro tradičně sněhově bílé šaty anebo výrazné čistě bílé doplňky (ať už obecně svatební nebo stylingové). V jiných situacích výběr téhle kolekce opravdu nedoporučuju, i když se Vám třeba některý krajkový vzor líbí víc než ostatní, prostě by to neladilo...a to by byla přece škoda.


IVORY COLLECTION

Kolekce v barvě slonovinové kosti anebo lomené bílé vznikla vzápětí díky čím dál častějšímu přání nevěst, které si vybraly ivory anebo champagne šaty anebo třeba úplně jinak barevné s ivory doplňky.

Platí zde úplně stejné, tedy vlastně opačné pravidlo toho, "co ladí": nevěsta se sněhově bílými šaty by neměla vybírat z téhle kolekce. Ono se to nemusí hned zdát, ale například profesionální fotky Vám tenhle detail neprominou.

BLUE COLLECTION

Neměl by podvazek být celý modrý? Dovedete takový vytvořit? Tak tyhle otázky můžou za modrou kolekci všech milovníků svatebních tradic. (Jak to s tím modrým podvazkem se dočtete zde) A protože jsem se nemohla rozhodnout, jestli světle nebo tmavě modrý základ, najdete v kolekci obě barevné možnosti.

ORIGINAL COLLECTION

Tahle kolekce vznikla jako spontánní nápad a realizace mojí kreativity. Najdete v ní barevné, ručně malované svatební podvazky, které si v původní barevné kombinaci syté modré, červené a zelené absolutně oblíbily milovnice country style

Konečně jsem se dostala i k realizaci mé srdcové záležitosti a nově Vám mohu představit jednobarevné, romantické podvazky (nejen) v pastelových barvách. Doufám, že tak potěším náročnější nevěstu, která touží po dokonalém, nenápadném, přesto nepřehlédnutelném detailu, který bude jako třešnička na dortu doplňovat barevné ladění celé svatby.

LUXURY COLLECTION

Výrazně zdobené, honosné, blyštivé a nepřehlédnutelné, to je luxusní kolekce. Má splnit přání všem budoucím nevěstám, které mají rády princess style se vším všudy.

To by k nasměrování mělo stačit. Možná můžete použít i vylučovací metodu, snad se vám výběr už zúžil. Ideálně na 1 kolekci :)

Chcete se dozvědět víc?