Bride
Doba dodání

Kdy je nejbližší možný termín výroby?

Podívejte se, kdy pro Vás mohu vyrobit Váš vysněný svatební podvazek, kapacity nejbližších termínů na letošní sezonu 2020 se pomalu ale jistě plní ... Děkuji za Váš obrovský zájem:)

V tabulce vidíte nejbližší možné datum, které Vám mohu aktuálně nabídnout pro rezervaci výroby podvazku. Toto datum přiřadím k Vaší objednávce a potvrdím v mailu.

Data, která se nezobrazují, jsou již plně obsazena.

Pokud na podvazek spěcháte, chcete ho dříve a nechcete jiný, čtěte dále :)


Jak dlouho bude trvat, než budu podvazek mít u sebe?

Svatební podvazky Bride jsou ručně vyráběné podvazky na míru každé zákaznici

Všechny podvazky tvořím    a s výrobou pro Vás začínám až na základě přijaté objednávky, tedy Vámi vyplněného formuláře v detailu zvoleného designu. Nově Vám pro výrobu rezervuji vždy konkrétní nejbližší volné datum, které Vám přiřadím v potvrzení objednávky. 

Každé datum má omezenou kapacitu, po překročení limitu možných zakázek, které zvládnu vyrobit, se v kalendáři datum již vůbec neobjeví.  

Uhrazené objednávky odesílám doporučeně do 3 pracovních dnů od rezervovaného data výroby.

Česká pošta pak doručí zásilku do 3 dnů. 

Do týdne od data výroby je tedy tento originál již u Vás!:-)


Expresní zpracování zakázky

V případě, že na podvazek spěcháte a potřebujete ho mít v ruce dříve, je možné vybraný podvazek vyrobit expresně, dle domluvy, a to s příplatkem 190 Kč


Doufám, že takto budu moci plnit všem zákaznicím přání co nejlépe ... Mou prioritou je kvalitní práce, která (jak pevně věřím) přináší i Vaši spokojenost  ♥

Vaše Bride

Mgr. Adéla Tomášková

Zpět do nabídky Bride