Bride

ORIGINAL HANDMADE by Adéla Tomášková, since 2016

.

Svatební podvazky Bride vznikly v červnu 2016, kdy jsem jako nastávající nevěsta hledala jemný krajkový podvazek.

Nenašla jsem nic podobného mé představě, a protože miluji ruční práce a precizní provedení, podvazek jsem si jednoduše vyrobila.

Tento podvazek se natolik líbil, že dává vzniknout dalším variantám, kde se v různých obměnách realizuje moje láska ke kreativitě, jedinečnosti a jemnému detailu.

Těší mě, že tak mohu i dalším nevěstám nabídnout originální a luxusní doplněk patřící již tradičně ke každé svatbě, kterou chceme mít prostě dokonalou ....

Od června 2016 Svatební podvazky Bride úspěšně prodávaly na webových portálech Fler a Sashe.sk. Hned v srpnu vznikly první samostatné stránky, kde Vám nabízím užitečné informace, rady a tipy týkající se svatebních podvazků.

V lednu 2017 jsem přijala pozvání na první svatební veletrh v Praze a od té doby přichází podvazkový boom  Za všechen ten zájem jsem nesmírně vděčná! Chci být ale také maminkou na 100% :), a tak musím v současné době spoustu zajímavých nabídek spolupráce odmítat a soustředím se hlavně na plnění Vašich přání. ... A ani to by samozřejmě nešlo bez mého úžasného manžela, který je mi velkou oporou 

... Nápadů a snů na rozšíření je spousta ...

A stále plná euforie, nadšení a zkušeností z vlastní překrásné svatby se o to (alespoň něco málo z toho) chci s Vámi podělit :)

.

Pokud jsi už maminkou, máš doma malého šikulu a chceš ho dále správně rozvíjet, zvu Tě ke startu mého projektu Nadaný předškolák.  


Ze svatebních veletrhů ...

... Děkuji za všechna další pozvání, která jsem z kapacitních důvodů musela odmítnout ...

Kde a jak se můžete dozvědět víc o mých aktivitách (a zapojit se)?

Soustavně se snažím pracovat na tom, co mě baví, vzdělávat se i v dalších oblastech a smysluplně tak posouvat vše, co dělám dál ... směrem k tomu, abych Vám mohla nabídnout to nejlepší z toho, co dokáži vytvořit. Věřím, že mé nadšení a radost z originálního a kvalitního handmade se tak přenese až k Vám!

1. Projděte si vše, co pro Vás s láskou tvořím

Tato stránka pro Vás může být užitečná, pokud právě promýšlíte vlastní svatbu, nebo chcete pomoci s přípravami stvatby někoho z Vašich blízkých a potěšit ho originálním dárkem v podobě svatebního podvazku, šperku do vlasů anebo jiného (svatebního) doplňku.


2. Podívejte se na Bride momentky na Instagramu  

Moc se mi tahle jednoduchá myšlenka přehledné galerie líbí ... no, podívejte se na můj vznikající příběh :)


3. Můžete sledovat můj Facebook a potěšit Vaším like :)

Facebooková stránka Svatební podvazky Bride má stále velké ambice Vás pravidelně informovat o všem, co Vás zajímá a zajímat mohlo, nenechte si proto tyto tipy, rady a aktuality ujít a přidejte se k nám!


4. Začtěte se do Bride Blogu a dozvíte se spoustu užitečného 

Na stránce blogu se postupně objevuje vše, co potřebujete vědět o svatebních podvazcích ... časem možná mnohem více. Těšte se proto na zajímavé články ze světa Bride - nevěsty  a svatby vůbec.


5. Inspirujte se svatebními tipy z celého světa na Pinterestu Bride

Pinterest představuje úžasný a nekonečný zdroj insipace, kterému jsem propadla především při přípravách vlastní svatby. Tolik krásných tipů ve fotkách se jinde prostě najít nedá ... Rozhodla jsem se proto nastávajícím nevěstám vybírat ty, které nejvíce zaujaly ... inspirujte se i Vy.

Zpět do nabídky kolekcí