Bride
ORIGINAL HANDMADE

.

Svatební podvazky Bride vznikly v červnu 2016, kdy jsem jako nastávající nevěsta hledala jemný krajkový podvazek.

Nenašla jsem nic podobného mé představě, a protože miluji ruční práce a precizní provedení, podvazek jsem si jednoduše vyrobila.

Tento podvazek se natolik líbil, že dává vzniknout dalším variantám, kde se v různých obměnách realizuje moje láska ke kreativitě, jedinečnosti a jemnému detailu.

Těší mě, že tak mohu i dalším nevěstám nabídnout originální a luxusní doplňěk patřící již tradičně ke každé svatbě, kterou chceme mít prostě dokonalou ....

Od června 2016 Svatební podvazky Bride úspěšně prodávají na webových portálech Fler a Sashe.sk. Hned v srpnu vznikly první samostatné stránky, kde Vám chci nabídnout užitečné informace, rady a tipy týkající se nejen svatebních podvazků, ale svatby a svatebních příprav vůbec. Stále plná euforie, nadšení a zkušeností z vlastní překrásné svatby se o to (alespoň něco málo z toho) chci s Vámi podělit :)

.

Náš první svatební veletrh SVATEBNÍ DNY v Praze - leden 2017

Nechyběla jsem ani na SVATEBNÍCH DNECH 2018

... Děkuji za všechna další pozvání, která jsem z kapacitních důvodů musela odmítnout ...

Kde a jak se můžete dozvědět víc o mých aktivitách (a zapojit se)?

Soustavně se snažím pracovat na tom, co mě baví, vzdělávat se i v dalších oblastech a smysluplně tak posouvat vše, co dělám dál ... směrem k tomu, abych Vám mohla nabídnout to nejlepší z toho, co dokáži vytvořit. Věřím, že mé nadšení a radost z originálního a kvalitního handmade se tak přenese až k Vám!

1. Projděte si vše, co pro Vás s láskou tvořím

Tato stránka pro Vás může být užitečná, pokud právě promýšlíte vlastní svatbu, nebo chcete pomoci s přípravami stvatby někoho z Vašich blízkých a potěšit ho originálním dárkem v podobě svatebního podvazku, šperku do vlasů anebo jiného (svatebního) doplňku.


2. Můžete sledovat můj Facebook a potěšit Vaším like :)

Facebooková stránka Svatební podvazky Bride teprve vzniká, má však velké ambice Vás pravidelně informovat o všem, co Vás zajímá a zajímat mohlo, nenechte si proto tyto tipy, rady a aktuality ujít a přidejte se k nám!


3. Začtěte se do Bride Blogu a dozvíte se spoustu užitečného 

Na stránce blogu se postupně objevuje vše, co potřebujete vědět o svatebních podvazcích ... časem možná mnohem více. Těšte se proto na zajímavé články ze světa Bride - nevěsty  a svatby vůbec.


4. Inspirujte se svatebními tipy z celého světa na Pinterestu Bride

Pinterest představuje úžasný a nekonečný zdroj insipace, kterému jsem propadla především při přípravách vlastní svatby. Tolik krásných tipů ve fotkách se jinde prostě najít nedá ... Rozhodla jsem se proto nastávajícím nevěstám vybírat ty, které nejvíce zaujaly ... inspirujte se i Vy.


5. Podívejte se na Bride momentky na Instagramu bride.handmade_mag  

Profil na Instagramu jsem vytvořila teprve nedávno, moc se mi ale tahle jednoduchá myšlenka přehledné galerie líbí ... no, podívejte se na můj vznikající příběh :)