Bride

REFERENCE

Všem zákaznicím děkuji za projevenou důvěru a milou komunikaci! Zvláště pak těm, které mi poslaly zpětnou vazbu, která je obrovskou motivací tvořit a šířit radost z mé práce dál ...


Hodnocení nových majitelek podvazků najdete také na facebookovém profilu Bride.

 

Fotky spokojených nevěst a mé práce ráda ukazuji na Instagramu.


"Dobrý den, na základě vaší zprávy posílám krátkou recenzi. Vdávala jsem se 28. září a na svatbu jsem si koupila váš podvazek. Jsem moc ráda, že jsem mohla podpořit českou ruční výrobu, podvazek je nádherný, kvalitně zpracovaný a přišel v moc hezkém balení. Rozhodně budu doporučovat dále!"

"Dobrý večer, zasílám vám pár foteček z naší svatby, která proběhla 1.6. manžel byl z podvazku tak unešený, že ho odmítl dražit a schoval si ho pro sebe ...opravdu děláte překrásné podvazky a budu jen doporučovat...díky a ať máte spoustu tak spokojených nevěst a ženichů jako jsme my Market & Roman"

"Dobrý den, posílám fotky nádherného podvazku od Vás! Moc děkuji, hezčí mi holky nemohly vybrat !!!" 

"Mockrát Vám děkuji. Budu Vás všude doporučovat, máte nejkrásnější a nejoriginálnější podvazky ."

"Podvazek je opravdu nádherný a je vidět, že je pěkně detailně zpracovaný. Velký rozdíl oproti běžně dostupnému podobnému zboží. Moc děkuji, ráda jsem ho nosila :) ." 

"Dobrý den paní Tomášková,
chtěla jsem Vám moc poděkovat za skvělou komunikaci, vstřícný přístup a rychlé vyhotovení. Podvazek je nádherný, udělal mi velikou radost. Mějte se krásně, ať se Vám daří a přeji mnoho stejně tak spokojených nevěst :)" 

"Chtěla jsem Vám moc poděkovat za krásnou a pečlivou práci. Po dlouhé době jsem viděla krásný výrobek, který na mě zapůsobil určitou jedinečností a propracovaností. Dnešní doba a výroba jdou spíše opačnými směry....a tak Vám přeji, atˇ se Vám ve Vaší práci stále daří. Já určitě doporučím dále :-)"

"Dnes mi přišel podvazek a musím říct, že jsem nadšená. Je to opravdu nádhera a s klasickým podvazkem se nedá srovnat. Doufám, že nevěsta bude mít stejnou radost. Velmi doporučuji, rychlá a skvělá domluva, rychlé odeslání."

"Podvazek byl pro nejlepší kamarádku a měl obrovský úspěch jak u nevěsty, tak u všech ostatních. Nevěsta dostala podvazek jako součást dárku na rozlučce se svobodou a už podle jejího šťastného výrazu v obličeji lze soudit, že Váš podvazek byl ta správná dokonalá volba. Mockrát děkujeme za nádherný podvazek. Já osobně jsem člověk který lpí na každém detailu a Váš podvazek byl dokonalost. Přikládám ještě fotku nevěsty z jejího svatebního dne, kdy podvazek byl sladkou třešničkou na dortu! Úžasná práce děkujeme! "

"Podvazek dorazil v pořádku a je naprosto úchvatný. Líbí se mi tak moc, že se ho nejspíš nedokážu vzdát ... Každý kdo jej viděl, nikdy takový neviděl. A nakonec jsme rozhodli, že až se převléknu ze svatebních šatů do pohodlnějších, použijeme podvazek jako čelenku do vlasů a vlasy rozpustíme. Určitě ve svém podnikání pokračujte, i v Adině, kde mi upravovaly mé svatební šaty, nad podvazkem od Vás s úžasem zíraly..."

"Dobrý den, podvazek je velmi jemný a originální, nevěstě se moc líbil, všechno proběhlo perfektně a rychle, podvazek byl krásně dárkově zabalený. Jsem moc spokojená a děkujeme :-)"

"Jakmile bude mít sestra fotky od fotografa, určitě Vám nějakou zašlu. Ještě jednou děkuji. Pravděpodobně podvazek objednám i pro sebe na svou svatbu v květnu :-)"

Stačí si jen vybrat ten Váš ...