Bride
Doba dodání

Doba výroby a dodání vybraného podvazku patří k Vašim častým otázkám, proto jsem se rozhodla Vám přiblížit, jak pracuji, a jak dlouho vše vlastně trvá.

Svatební podvazky Bride jsou ručně vyráběné podvazky přizpůsobené na míru každé zákaznici. Všechny podvazky tvořím já na základě přijaté objednávky, tedy Vámi vyplněného formuláře v detailu zvoleného designu.

Uvědomuji si, že dnešní doba vyžaduje všechno nejlépe hned, proto jsem i já zprvu nabízela dodání obratem po připsání částky na účet. S rostoucím zájmem o mou práci (který mě opravdu velmi těší! :-)) a s ohledem na to, že se jedná o handmade na míru, nebylo možné toto nastavení déle udržet. Navíc by utrpěla hlavně kvalita zpracování a to jsem nechtěla dopustit. 

Nově jsme tedy museli nastavit systém, který zákaznicím nejvíce vyhovoval:

Uhrazené objednávky odesíláme doporučeně

KAŽDÉ ÚTERÝ

 Česká pošta pak doručí zásilku do 2 dnů. V pátek je tedy podvazek již u Vás!:-)

V případě, že na podvazek spěcháte a potřebujete ho mít v ruce dříve, je možné vybraný podvazek vyrobit expresně, dle domluvy, a to s příplatkem 190 Kč. Připište vždy tedy prosím do objednávky, kdy podvazek potřebujete mít.


Doufám, že takto budu moci plnit všem zákaznicím přání co nejlépe ... Mou prioritou je kvalitní práce, která (jak pevně věřím) přináší i Vaší spokojenost <3

Vaše Bride

Mgr. Adéla Tomášková

Celý postup objednávky

Zpět do nabídky Bride